Samlet vagtplan sorteret på navn

  Sekr Bane 1 Bane 2 Bane 3 Listehen sam tæl P-vagt Kæphes Baner Bokse Reng
                       
Navn Torsdag   Fredag       Lørdag   Søndag    
Amalie L Andersen             13.30-slut   10-slut    
Ann Charlotte H sekretariatet   8-16       13- slut   10.30 - slut    
Ann Gungaard                 10-slut    
Anna Gadensgaard             14.30-16 11-13      
Ann-Charlotte W             7.30-11        
Anne 10- slut   9-slut       9-slut   9-slut    
Anne Hansen                 10-14    
Anne Mette Buus 16-20           12-17        
Anne Sofie Præstegaard     16-slut                
Birgit Hermansen     13-16       15-slut   7-10    
Britta Arentsen             7.30-13   12-slut    
Camilla Faldt             7.30-12        
Camilla Kjellberg sekretariatet   16- slut       6.30-13 13-slut 7.30-slut    
Caroline Vestergaard             9-10.30   10.30-12    
Carsten Kjær 19-slut   15-slut                
Chloé Beaufrere                 11.30-slut    
Claus Petersen 14-slut   17-slut       12-slut   10-slut    
Dorte J                 7.30-9.30 11-14  
Dorthe Boye             15-slut   11-slut    
Emma Gadensgaard             13-15        
Erik Gungaard 15-19   Baner       Baner   Baner    
Eva Biehl     15-slut                
Frederikke Blichfeld             13.30-slut        
Gabriela K     10-16 12-14         7.30-slut    
Gitte (frisør)             17-slut        
Gitte Andersen             13-slut   10-slut    
Gitte Christesen                 7.30-slut    
Gitte Jensen             17-slut   11-slut    
Grete Gungaard                 7.30-slut    
Grethe Christensen     16- slut           7-11    
Grethe Hagen     10-13                
Hanne Nørskov     12-slut                
Hanne T 15-19   11-15                
Hanne Vestergaard             6.30-slut        
Hanne Wæhrens     10-15           7.30-9.30    
HC             7-11        
Helle Grønlund                 7.30-11    
Helle Sørensen     10-13                
Henning Fisker     13-slut                
Ida Gadensgaard             7.30-12        
Ida Thomsen     10-12 13-15     7.30-9 13-14.30 7.30-9 12-13.30  
Inger Iversen             13.30-slut   11-14    
Jakob 19-slut           6.30-12   10-slut    
Janne Jensen sekretariatet   10-13.30                
Janni Pedersen     13-16       11.30-slut   9-slut    
Jannie Sommer             13-slut   10-slut    
Jeannette             8-12        
Jesper 15-slut   6.30-slut       6-slut   6-slut    
Jette Reinholt sekretariatet   8-16       6.30-13        
Jon Pedersen 15-slut   7-17       6.30-12 17-slut 6.30-slut    
Julie Vognsen     15-16.30         14.30-16 10.30-12    
Jørgen Thomsen 15-slut   6.30-slut       6-slut   6-slut    
Karen Olesen sekretariatet   16- slut       13- slut   6.30-10.30    
Karin Petersen sekretariatet   8-10 13.30-16 10-13.30 16-17 7.30-13   7.30-12    
Karl Ole Bech 15-19   11-15                
Karoline Arvidson             10.30-12.30     13.30-slut  
Katharina Gadensgaard     7.30-17       6.30-slut        
Kathrine Vognsen     17-slut       12-slut   9-slut    
Katja Horsager     17- slut       (7.30-13) 8-12 7.30-slut    
Katrine Gadensgaard     16.30-18       13-slut   9-10.30 12-13.30  
Kim Jensen     fra 11.30       Baner        
Kristina Frandsen             8-12        
Kristine Fischer                 9-10.30    
Kurt Nielsen     6.30-11       13-slut   10-13    
Lars Thode                 Baner    
Lene 17-slut           6.30-12   6.30-11    
Line Noes Meyer     10-13                
Lis Blichfeld     morgen                
Lisa Andreasen             7.30-11.30   7.30-11.30    
LiseLotte Sorgenfrei             13.30-slut        
Lone Egefot     16-slut       12-slut   10-slut    
Lone Holbæk sekretariatet           13- slut   10.30 - slut    
Lone Thomsen     aften       aften   Mo/Mi Bokse  
Louise Krogh     13-slut       7.30-12   13-15    
Mads Palsmar     7-17       7-15   7-slut    
Maibritt Petersen 10-14                    
Maiken Ladevig     16-slut       13-slut        
Marco A Jensen                   Bokse  
Mariane Nielsen             13-slut        
Marie Egetoft     15-16.30       9-10.30 16-slut      
Mathias Jensen                   Bokse  
Merete K  sekretariatet   16- slut       6.30-13   6.30-10.30 reserve fra kl 10.30  
Mette Andreasen     10-13                
Michael Boye                 13-slut    
Michelle Grubert     10-16           7.30-11    
Michelle V Svendsen             Mo/Mi     Bokse  
Mira Frandsen             7.30-9 10.30-12.30      
Nanna Markfoged     18-20       11-13   7.30-9    
Nicholine L Nielsen     16- slut 13-16     13-slut   7.30 14    
Pernille Reinholt                 8.30-13    
Pernille Søborg     7.30-17           11-slut    
Peter Wæhrens                 10-13    
Rikke Carle     10-13           7.30-9.00    
Signe Hermansen     16.30-18       13-14.30   9-10.30    
Sissel Sørensen     7-12                
Sofie Boye               16-slut   12-13.30  
Sofie Horsager             11-15   13-slut    
Sofie Thode     16- slut       13-slut 7.30-12 7.30 14    
Sune Damgaard     Baner       Baner   Baner    
Susan Hansen             7.30-13   11-slut    
Susanne Andersen     10-16       17-slut   11-slut    
Susanne Markfoged 14-slut   12-slut       12-slut   10-slut    
Suzette Sørensen 17-slut           12-slut   11-slut    
Søren Ole Larsen     16- slut                
Tonny Rasmussen                 6.30-11    
Trine Rasmussen     12-17                
Trine Reinholt     10-15       7.30-13        
Vicky     18-20       8-12   7.30-9 10.30-12  
Vivi Jensen     15-slut       9-19   9-14