DU kan hjælpe vores klub med at tjene penge


Hej alle sammen!


Du har måske opdaget, at vi på FRK er blevet ivrig bruger af NemTilmeld? Vi har fået sponseret brugen af programmet, som vi allerede nu kan se hjælper os rigtig meget, når vi skal holde styr på tilmeldingerne til pasning af burgerboden ved Træf på Toppen.


Vi ser store muligheder i brugen af programmet, når vi har arrangementer, hvor der skal ske tilmelding - ja også hvis det kræver betaling (det gør det ikke at tilmelde sig pasning af burgerboden :-) - men fx: Fællesspisning ved DM, Klubmesterskaber, ølsmagning osv osv


Hvis du kender nogen, som måske også kunne få glæde af et sådant program, har vi fået et rigtig godt tilbud fra NemTilmeld:


Nu kan DU hjælpe vores klub med at tjene penge. Køb et abonnement tilNemTilmeld og de donerer 30% af omsætningen det første år til os.


Interesserede kunder skal klikke her og oprette sig:


 


www.nemtilmeld.dk/partner/frederikshavnrideklub/ 


Du kan læse meget mer om hvad NemTilmeld, kan hjælp med her: